Amazon'da Breakup Tavsiye İçin En İyi Kitaplar

Daha Fazla Resim Görmek İçin Kaydırın

Ayrılıklar yaşamın evrensel bir parçasıdır – ama bu yaşamak için kesinlikle dayanılmaz oldukları anlamına gelmez. Sık sık kendimi kaçınılmaz, ama sürekli acıdan uzaklaştırmak için sert önlemler aldım – iyice düşünmeden ya da orada düşünmeden süper parlak “ayrılık sarışın” vurguları için renkçimi görmek için giriyordum. eski erkek arkadaşım “Ana Sayfa to Heartbreak: A Retrospective” için derlenen bir Spotify çalma listesini her zaman dramatik bir şekilde sıraladım. Ne yazık ki, eski zaman, “zamanın hepsini iyileştirir” atasözü, romantik bir partnerin bağırsak anahtarı bir bölünmesinin ortasında olduğunuzda bir dağılma söz konusu olduğunda yüzde 100 doğrudur, kesinlikle hissetmez yaralar gibi hiç iyileşmek.

Meşgul olmanın ve kendinizi destek için arkadaşlarınızla ve ailenizle çevrelemenin yanı sıra (… ve bir bardak dondurma ve bir şişe Pinot ile izole etmekten kaçınmak için elinizden gelenin en iyisini yapmaya çalışarak), genel olarak, kalp kırıklığı, aşk veya ilişkiler hakkında bir kitap okuyabilir iyileşme sürecini hızlandırmak için harika bir yol olabilir. Elbette, iyileşme yoluyla yolunuzu okurken bazı gözyaşları olacak, ancak bu tavsiye odaklı kitaplar desenleriniz hakkında daha fazla bilgi edinmek için yapıcı bir yol sunuyor ve belki de size yardımcı olacak bir veya iki şey öğretebilir Bir sonraki ilişkiniz.

STYLECASTER'deki misyonumuz insanlara stil kazandırmaktır ve biz sadece bizim kadar seveceğinizi düşündüğümüz ürünleri sunuyoruz. Bu hikaye içindeki bir bağlantıyı tıklayarak bir şey satın alırsanız, satıştan küçük bir komisyon alabileceğimizi ve perakendecinin muhasebe amacıyla belirli denetlenebilir veriler alabileceğini lütfen unutmayın.

1. Dağılmanızı Aşmak

Alma-Geçmiş-Sizin-Dağılması-Amazon

Amazon.

Susan Elliot’un ayrılık sonrası kitapları, kederden kurtulmanıza ve süreçteki yaşamınızı iyileştirmenize yardımcı olacak araçlar, programlar ve davranışsal teknikler içerir. Ayrıldıktan sonra toplam temassızlığın faydalarını özetliyor ve Instagram'ını kontrol etmeyi bırakmayacağınız veya bir metin için özlemle bekleyemediğinizde ne yapmanız gerektiği konusunda tavsiyelerde bulunuyor.

2. Ayrılık İncil: Akıllı Kadının Bir Ayrılık veya Boşanma Şifa Kılavuzu

Dağılması-İncil

Amazon.

Bu kitapta, psikoterapist ve ayrılık uzmanı Rachel Sussman, bir ilişkinin kaybedilmesinden sonra iyileşmenin en iyi yollarını ve sırlarını özetliyor. Sussman, uygulaması boyunca çoklu danışmanlık oturumlarından örnekler kullanarak iyileşme için 3 aşamalı sürecini açıklıyor: İyileşme, Anlama ve Dönüşüm.

3. Buna Bir Ayrılık Denir, çünkü Kırılır: Akıllı Kızın Ayrılık Arkadaşı

Onun-Aranan-a-Dağılması-amazon

Amazon.

Ayrılma sonrası tavsiyeye yönelik bu komedi yaklaşımda, yazarlar (ve karı koca) Amira ve Greg Behrendt, mızrak ve kısırlık (sert bir aşk çizgisi ile birlikte), “he-tox.”

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*