Eski Deniz Kuvvetleri’nin 2020 Başkan Günü İndirimi: Denim Stilleri% 40 İndirimle

Daha Fazla Resim Görmek İçin Kaydırın

Yapabileceğiniz bir giyim eşyası varsa asla yeterince kot var. Cidden, kişisel stiliniz ne olursa olsun, her gardıropta denim stilleri için her zaman ve yer vardır. Denim her şeye uyuyor ve gardırobunuzun birkaç çift kot kullanabileceğine şüphe yok. Neyse ki hepimiz için Eski Deniz Kuvvetleri’nin 2020 Başkanlık Günü’nde Kocaman tüm kotlarıyla uğraşmak. Yüzde 10, 20 veya 30'dan bahsetmiyorum — Old Navy hepimizi veriyor 40 tüm kot stillerini yüzde. Bu, her rengin, her kesimin, her boyutun orijinal fiyatların neredeyse yarısı olduğu anlamına gelir. ASAP dolaplarımızda hepimiz yer açmamız gerekecek.

Yüksek katlı skinny jeanlerden sıkıntılı erkek kotuna kadar Old Navy, insan tarafından bilinen hemen hemen her denim tarzına sahiptir. İster bant tişörtlerini her zaman yüksek belli kotlara sokan ya da büyük boy kazaklarla kırpılmış kot giymeyi seven biri olun, sizi bekleyen bir çift Eski Donanma kot pantolon var. Cidden, bankayı kırmayacak yepyeni bir kot pantolon istiyorsan, Aşk Başkanlık Günü'nün satışı.

Old Navy Başkan Günü İndirimi

Eski Donanmanın izniyle.

Denim tartışmasız herhangi bir gardıropun en önemli parçasıdır, bu yüzden en havalı stilleri puanlayabildiğinizde her zaman bir zevktir. satış. Alışveriş matematikte yüzde 40 indirim temel olarak yarı kapalı, bu yüzden devam edin ve en sevdiğiniz çiftlerin her birini sepetinize ekleyin. 0-30 arası bedenleri mevcut olan Old Navy, fiyatları yüksek cennete yükseltmeden en büyük beden kapsayıcı denim taşıyıcılarından biri haline geldi. Her büyüklükteki herkes uygun fiyatlı kıyafetleri hak ediyor ve bu satışa sunulan kot görünümü doğru yönde atılmış bir adım.

Aşağıda, tüm şekillerde, boyutlarda ve renklerde en sevdiğimiz boyut dahil Eski Donanma denim stillerimizden bazılarını bulacaksınız. Deniminizle bu yıl biraz eğlenin ya da klasik renklere sadık kalın. Bu stilleri nasıl kullanırsanız kullanın, muhteşem görüneceğinizden emin olabilirsiniz (bütçenizi de kontrol altında tutarken). Hepinize mutlu alışverişler.

Old Navy Başkan Günü İndirimi

Orta Yükseliş Gücü İnce Düz Kot, Başlangıçta $ 34.99

Old Navy Başkan Günü İndirimi

Başlangıçta sıkıntılı erkek kot pantolon, başlangıçta $ 51.99

Old Navy Başkan Günü İndirimi

Yüksek Belli Sıkıntılı Rockstar Pop-Renkli Süper Skinny Jeans, Başlangıçta $ 49.99

Old Navy Başkan Günü İndirimi

Yüksek Belli Camo-Baskı Rockstar Süper Skinny Jeans, Başlangıçta $ 39.99

Old Navy Başkan Günü İndirimi

Yüksek Bel Flare Ayak Bileği Kot, Başlangıçta

Old Navy Başkan Günü İndirimi

Yüksek Belli Gizli-İnce Cepler + Kemer Gücü İnce Düz Kotlar, Başlangıçta $ 48.99

Old Navy Başkan Günü İndirimi

Orta Yükseliş Erkek Arkadaşı Düz ​​Rip-and-Repair Jeans, Başlangıçta $ 49.99

Old Navy Başkan Günü İndirimi

Yüksek Belli Gizli-İnce Cepler Sıkıntılı Rockstar Ayak Bileği Kot, Başlangıçta

Old Navy Başkan Günü İndirimi

Başlangıçta sıkıntılı Rockstar süper skinny Jeans, başlangıçta $ 49.99

Old Navy Başkan Günü İndirimi

Yüksek Belli Gizli-İnce Cepler Düğme-Fly Kırpılmış Rockstar Jeans, Başlangıçta $ 46.99

STYLECASTER'deki misyonumuz insanlara stil kazandırmaktır ve biz sadece bizim kadar seveceğinizi düşündüğümüz ürünleri sunuyoruz. Bu hikaye içindeki bir bağlantıyı tıklayarak bir şey satın alırsanız, satıştan küçük bir komisyon alabileceğimizi ve perakendecinin muhasebe amacıyla belirli denetlenebilir veriler alabileceğini lütfen unutmayın.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*