Kadınlar İçin En Şık Akıllı Saatler ve Fitness İzleyiciler

Daha Fazla Resim Görmek İçin Kaydırın

Fitness ve akıllı saatler düpedüz değil iğrenç hiçbir şekilde (ve zevkinize bağlı olarak), ancak piyasadaki mevcut seçeneklerin çoğu tam olarak değil Şirin Ya. Apple Watch veya FitBit'inizi, biraz özelleştirilmiş parlama ile süslemek için etiket dışı bir bilek bandıyla aksesuarlayabiliyor olsanız da, kadınlar için şık smartwatches alışık olduğumuz tipik kare şekline ve hantal tasarım prototipine benzemiyor. Aslında, bir dizi farklı renk ve metalik kaplamada sunulan çok sayıda teknoloji meraklı saatler ve mücevher olarak ikiye katlanan şık tasarımlar var.

Belki de daha da önemlisi, bu yükseltilebilir giyilebilir cihazlar akıllı olmayan go-watch'unuza benzese de, yine de tüm uygulamalarınızdan akıllı telefon bildirimleri, kalp atış hızı izleme, Bluetooth bağlantısı, kondisyon takibi, GPS ve bilirsiniz, liste uzayıp gidiyor. İster şık vurgulara sahip çelik tasarım arıyor olun, ister engellemeyecek daha basit bir atletik görünüm tercih edin, bu akıllı saatler ortalama modelinize göre çok daha şıktır, bu yüzden giymeyi taahhüt edebilirsiniz günlük olarak.

STYLECASTER'deki misyonumuz insanlara stil kazandırmaktır ve biz sadece bizim kadar seveceğinizi düşündüğümüz ürünleri sunuyoruz. Bu hikaye içindeki bir bağlantıyı tıklayarak bir şey satın alırsanız, satıştan küçük bir komisyon alabileceğimizi lütfen unutmayın.

1. Fosil Gen 4 Girişim Smartwatch

Bu Şık Akıllı Saatler Sizi Utandırmayacak | STYLECASTER

Amazon.

Bu lüks akıllı saat, altın paslanmaz çelik kaplama (gül altın ve gümüş olarak da mevcuttur) ile tasarlanmıştır ve Google Wear tarafından desteklenmektedir ve hem iPhone hem de Android telefonlarla uyumlu hale getirilmiştir. Bu zamansız giyilebilir GPS izleme, dokunmatik ekran işlevselliği, müzik depolama, fitness ve adım izleme ve çok daha fazlası ile tasarlanmıştır. Temel olarak bilezik formunda akıllı telefonunuz.

2. 3. Withings Çelik Hibrid İK Smartwatch

Bu Şık Akıllı Saatler Sizi Utandırmayacak | STYLECASTER

Amazon.

Bu süper şık HR akıllı saat sadece şık bir dokunuş sağlamakla kalmaz, aynı zamanda 50M'ye kadar su geçirmezdir, bu da hasar riski olmadan giyerken güvenle duş alabileceğiniz anlamına gelir. Uyku izleme, otomatik 7/24 izleme, etkinlik izleme ve daha fazlasını içeren bir dizi akıllı fonksiyona sahiptir. Aynı zamanda etkileyici bir pil ömrüne sahip ve sadece bir tam şarjla 25 güne kadar kullanım sunuyor.

3. Zuoli Spor Izci Bilezik

Bu Şık Akıllı Saatler Sizi Utandırmayacak | STYLECASTER

Amazon.

Tüm akıllı telefon işlevleri olmadan şık ve ultra minimal giyilebilir bir cihaz arıyorsanız, bu harika bir bütçe dostu spor bilekliği. Bir pedometre, kalp atış hızı monitörü, uzaktan kamera kontrolü, uyku analizi ve çok daha fazlası ile güçlendirilmiştir. Aynı zamanda su geçirmez bir tasarımdır, terli egzersizler ve yağmurlu günler için güvenli hale getirir.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*