'Yabancı Şeyler' Sezon 4 Teorileri: Treyler Spoiler, İpuçları, Paskalya Yumurtaları

Daha Fazla Resim Görmek İçin Kaydırın

Sonsuza dek gibi hissettiriyor Yabancı Şeyler Sezon 3 sona erdi, burada Hopper'ın bir patlamada öldüğünü gördük (ya da düşündük) ve Byers Hawkins'deki arkadaşlarından uzaklaştı. Bunlar gibi Yabancı Şeyler sezon 4 fragman teorileri ortaya çıkıyor, Eleven, Mike ve mürettebat için asla sıkıcı bir an yok. Netflix, Stranger Things sezonu 4 için ilk fragmanını 14 Şubat Cuma günü (Sevgililer Günü olarak da bilinir) yayınladı. 3. sezonun sonunda.

Fragman, Rusya'daki soğuk kış karında Hopper'ı düzinelerce başka erkekle birlikte gösterdi, çünkü bir demiryolu üzerinde çalışırken Rus subayları etraflarında silahlarla dolaştı. Netflix, teaser'ın Sevgililer Günü'nde nasıl yayınlandığına dair bir açıklama olan “Sevgiyle Rusya'dan…” önizlemesini ve Sovyetler Birliği'nin 4. sezonda yine önemli bir rol oynayacağına dair bir ipucu verdi. Önizleme sadece 50 saniyedir ve Hopper'ın son saniyelerde canlı olduğunu göstermekten başka, önümüzdeki sezon hakkında fazla bir şey bilmiyoruz. (Henüz bir çıkış tarihimiz bile yok.) Ancak bu, taraftarların ne olacağı konusunda teorileşmesini engellemedi. Yabancı Şeyler. İleride kaçırmış olabileceğiniz ipuçlarını okuyun.

(Yerleştirme) https://www.youtube.com/watch?v=oB2GYwbIAlM (/ yerleştirme)

4.Sezon Çernobil Hakkında

Resim: Netflix.

Bir Reddit kullanıcısına göre, her biri Yabancı Şeyler sezonu farklı bir tatil ve yılın mevsimini takip eder. Sezon 1 1983 kışında ve Noel'de belirlendi. Sezon 2: 1984 sonbaharında ve Cadılar Bayramı'nda kuruldu. Ve 3. sezon 1985 yazında ve Bağımsızlık Günü'nde belirlendi. Bu teori doğruysa, Reddit kullanıcısı sezon 4'ün 1986 baharında (bahar tatili ve Paskalya) belirleneceğine inanıyor. Kullanıcı ayrıca şunları not eder: Çernobil 1986 baharında oldu. Fragmanın 4. sezonun çoğunun Rusya'da gerçekleşeceğini doğruladığı göz önüne alındığında, Yabancı Şeyler 4. sezonda Çernobil başvurmak için kullanıcı aynı zamanda Yabancı Şeyler … Çernobil'in nükleer patlamasını Eleven ve Upside Down canavarları arasındaki büyük bir savaşı örtbas edecek. Bazı kullanıcılar ayrıca 4. sezonun sonunda Geiger sayaçlarını duyduklarına inanıyorlar ki bu da başka bir şey olabilir… Daha fazlası.

Brenner “Amerikalı”

Resim: Netflix.

Görüntüleyenlerin hatırladığı gibi, 3. sezon, bazı Rus subayların bir hapishane hücresinin kapısının arkasında bulunan bir “Amerikalı” dan bahsetmesiyle sona erdi. Birçoğu “Amerikan” ın Hopper olduğuna ve sahnenin hayatta olduğuna dair bir ipucu olduğuna inanmasına rağmen, “Amerikan” ın aslında Dr. Martin Brenner (yani Onbir'i test eden doktor) olduğunu teorize eden bazı insanlar var. Bazı Reddit kullanıcıları, Hopper’ın 4. sezon teaser'ındaki açıklamasının, Brenner da yaşıyor ve Hopper ile Rusya'da.

Hopper bir Sovyet Çalışma Kampının Tutsağı

Resim: Netflix.

Fragmanda net olmadığı takdirde Hopper bir Sovyet Çalışma Kampı mahkumu, düzinelerce başka adamla birlikte. Fragman, onu ve demiryolu üzerinde çalışan diğer mahkumları gösteriyor. (Demiryolunun nereye götürdüğü, daha sonra konuşacağımız hakkında bir teori var.) Oraya nasıl geldiğini ve kaçma planları varsa bilmiyoruz. Ancak şimdilik, 3. sezonun sonunda hapishane sahnesinde ima edildiği gibi Hopper'ın kilitli olduğu açık.

Hopper’ın Hafızası Silindi

Resim: Netflix.

Gören herkes Yabancı Şeyler Hopper'ın her zaman kurallara uymadığını bilir, bu yüzden onu Sovyet Çalışma Kampında çalışmaya istekli görmek, bir şeylerin olduğu anlamına gelir. Bir Reddit kullanıcısı, Ruslar Hopper’ın anısını temizledi Upside Down ile ilgili her şeyi bir lobotomi aracılığıyla (tıraş başını açıklayabilir.) Başka bir kullanıcı da teorize ediyor 4. sezon Dark Hopper hakkındaRusların beyinlerini yıkayan ve hafıza kaybı nedeniyle Eleven ve çeteye karşı çıkan insanlar. Ancak daha sonra açıklayacağımız için Hopper’ın hafızasının dönmesi için umut var.

Onbir Güçlerini Geri Alır

Resim: Netflix.

Onbir 3. sezonun sonunda güçlerini kaybediyor, ama Yabancı Şeyler telekinetik Onbir olmadan? Tabii ki, varoluş güçlerini 4. sezonda geri alacak, ama tek soru nasıl? Bunun için henüz bir cevabımız yok, ama sebebimiz var. Bir kullanıcı (Hopper’ın hafızasının Ruslar tarafından silindiğini teorize eden kullanıcı) Onbir'in onu alacağına inanıyor geri döner ve Hopper’ın hafızasını geri yükler, kötü hükümdarlığını sona erdirecek ve onu Hawkins ekibinin geri kalanıyla yeniden birleştirecek.

Hopper, Aşağıya Bir Demiryolu İnşa Ediyor

Resim: Netflix.

Fragman Hopper ve bir demiryolu üzerinde çalışan düzinelerce mahkumu gösteriyor. Nereye gidiyor? Bilmiyoruz. Ancak bir kullanıcı, Rusların emrettiği gibi, Baş Aşağı'nın bir yolu olabileceğini düşünüyor. Demiryolu sahnesinin 4. sezondaki ilk gizlice gözetildiği göz önüne alındığında, demiryolu hakkında önemli bir şey olmalı, bu yüzden bu Baş Aşağı teorisi tamamen imkansız görünmüyor.

bir Game of Thrones Aktör Rus Muhafız Oynadı

Resim: Netflix.

Bu bir teori kadar eğlenceli bir Paskalya yumurtası değil. Hayranların keşfettiği gibi, gardiyanlar Tom Wlaschiha tarafından oynanır.Yüzü olmayan bir adam olan Jaqen H’ghar olarak da rol aldı. Game of Thrones. Wlaschiha’nın rolünün sadece bir kamera hücresi olması mümkündür, ancak Yabancı Şeyler onu özellikle 4. sezonda büyük bir şey için attı.

Demogorgons Geri Döndü

Resim: Netflix.

Fragmanın sonunda kuş benzeri sesin bir Geiger sayacı olduğunu biliyor musunuz? Bazı hayranlar ikna olmamış. Birçok kullanıcı gürültünün aslında bir Demogorgon'dan çığlıkyani canavarlar henüz bitmedi. Çoğu için Yabancı ŞeylerDemogorgons'un Hawkins'de yıkım yarattığını gördük. Ancak Rusya'daki karda savaşmalarını bekleyemeyiz.

Yaşlı Beyin Geri Döndü

Resim: Netflix.

Duffer kardeşlerin resmi basın açıklamasına göre, 4. sezon bir “Uzun süre gömülü” “korku”. “Her ne kadar“ Amerikalı ”mız için iyi haber olmasa da; Kamçatka'nın karlı topraklarında evden çok hapse atıldı, burada hem insan hem de diğer tehlikelerle karşı karşıya kalacak. Bu arada, eyaletlerde, yeni bir korku ortaya çıkmaya başlıyor, uzun süre gömülü bir şey, her şeyi birbirine bağlayan bir şey ”diyor Entertainment Weekly'ye göre. Bu dehşet nedir? Reddit kullanıcıları, Zihin Flayerlerini kontrol eden Yaşlı Beyin olabileceğine inanıyorlar. Yaşlı Beyin, canavar formunda mı yoksa ölen bir insanın vücudunda mı (örneğin Billy, bazı hayranların teorize ettiği gibi), bilmiyoruz. Ama kulağa hoş geliyor Yabancı Şeyler def, 4. sezon için ante yükseldi.

9 Bölüm Olacak ”

Resim: Netflix.

Reddit'teki bölümlerin sızdırılmış bir listesine göre, dokuz bölüm Yabancı Şeyler 4. Sezon, hangi sezon 3 daha fazla. Yabancı Şeyler? İçindeyiz.

Oyuncuların çoğu Sezon 4'te Ayrılacak

Resim: Netflix.

Sızan bölümler listesi ayrıca, oyuncuların çoğunun 4. sezonda ayrılacağını ima etti, bu da Hopper'ın Rusya'da olduğu, çocukların birçoğunun Hawkins'de olduğu ve Byers'ın hareket ettikten sonra ABD'de başka bir yerde olduğu mantıklı. Ayrılan kadro, Duffers'ın Rusya'da olanlar ve Amerika'da olanlar arasında ileri geri gitmek için düzenlediği basın açıklamasında da ima edildi. Sızan bölümler listesi ayrıca 4. sezonda 8. bölümün başlığının “Together Again” olduğunu ortaya koydu. Yabancı Şeyler mürettebat bir araya gelecek – sezon sonuna kadar değil.

Onbir, Byers & Hopper Sezon Prömiyerinde Olmayacak

Resim: Netflix.

Bir Redditor ayrıca sezon 4 prömiyeri için komut dosyasının ilk sayfası. Sayfadan öğrenilecek çok şey yok, ancak karakterin çoğu 4. sezon 1. bölümde olmayacak. Sayfada ilk bölümde Mike, Nancy, Lucas ve Dustin listeleniyor. Peki Hopper, Byers ve Eleven nerede? Hayranlar, Hopper'ın Rusya'da olduğu ve Byers ve Eleven'ın Hawkins'den taşındığı için karakterlerin ilk bölümlerde tekrar bir araya gelmeyeceklerini ve eski mürettebatın çoğunun 2. bölümde yeniden sunulacağını düşünüyorlar.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*